Özet Gönderim

4-7 Aralık 2019 tarihinde düzenlenecek olan “Afet ve Acil Durumlarda Sürdürülebilir İş Sağlığı ve Güvenliği” temalı kongremizde sizleri aramızda görmek istiyoruz. Sizlerin de katkıları ile gelişmesini amaçladığımız kongremizde bölgeden ve dünyadan konusunda uzman akademisyen ve iş insanını katılımcılarımızla buluşturmak istiyoruz.

Farklı disiplinlerden çalışmaların ortak bir platformda konuşulduğu, tartışıldığı bir toplantı olmasını amaçladığımız bu etkinlikte yeni araştırma ve uygulama çalışmaları ile literatürüne katkıda bulunmak, ortak çalışma grupları oluşturarak İSG alanında yeni tartışma konuları ortaya koymayı planlıyoruz.

Bildiri özetlerinizi 01 Kasım 2019 tarihine kadar “https://kongresistemi.com/avrasyaisg/” üzerinden gönderebilirsiniz (Örnek özet dosyası için…).

Özetler Türkçe ve İngilizce olarak 2 dilde 400 kelimeyi aşmayacak şekilde gönderilmelidir.

Bildiri özetleriniz, 07 Kasım 2019 tarihine kadar hakemler tarafından değerlendirildikten sonra KABUL/RED durumu ve hakem görüşleri tarafınıza kongre sistemi.com paneli üzerinden bildirilecektir.

Kabul edilmiş özet sahipleri 24 Kasım 2019 tarihine kadar tam metinlerini kongresistemi.com “Tam Metin Yükle” kısmından yüklemeleri gerekmektedir (Örnek Tam Metin Dosyası için…).

Bildiri ile katılan katılımcılarımız tam metin yükleme aşamasında katılım ücretini yatırmış olmaları gerekmektedir.

Dinleyici olarak katılacak katılımcılar erken ödeme fırsatından yararlanabilirler. “https://kongresistemi.com/avrasyaisg/” üzerinden kaydınızı tamamladıktan sonra “Katılımcı” sekmesini tıklamanız yeterli olacaktır. Kayıt ücretini aşağıdaki IBAN numarasına yatırırken, İsim ve Kurum Bilgilerinin yazılması gerekmektedir.

Kongremize poster ile destek verecek katılımcılarımız da tam metin gönderebilirler. Katılım belgelerinde sözlü/poster bilgisi bulunmayacaktır (Örnek Katılım Belgesi için…). Dinleyici katılımcılarımız için de katılım belgesi verilecektir.

Duyuruların sizlere sorunsuz ulaşması için kongresistemi.com da profil bilgilerinizi eksiksiz olarak girmenizi rica edeceğiz.

Uluslararası Avrasya İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi kapsamında katılımcılarımız için hazırlanan mobil uygulama sayesinde hem fuar alanını hem de kongre salonlarını takip edebilecekler ve kişiye özel program oluşturarak ilgilendikleri sunumları rahatlıkla takip edebileceklerdir.

Uygulama sayesinde anahtar kelime veya yazar adı aratarak kişisel program oluşturulabilecektir.

IBAN No: İş Bankası Kemerburgaz Şb. TR53 0006 4000 0011 2520 3771 18

ZİRVE KAYIT