Avrasya İSG Zirvesi

Teknik gezileri ile iyi ve örnek iş güvenliği uygulamalarını yerinde görebilmeyi amaçlayan; alanında uzman akademisyenler, iş insanı, iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri tarafından eş zamanlı 2 salonda gerçekleşen sunumlar ile başarılı iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarının paylaşıldığı; kişisel gelişim ve deneyimlerin paylaşıldığı paneller ile çok yönlü etkileşimin olduğu interaktif bir platform yaratılmıştır.

Üzerinde yaşadığımız verimli coğrafya bizleri mutlu etse de tabiat olayları ve acil durumlar karşısında bu coğrafyada başaçıkabilmemiz gerekli önlemleri almakla mümkün olacaktır. Yaşadığımız bölgelerin özelliklerine bağlı olarak farklı acil durumlar ile karşılaşabiliyoruz. Kimi zaman uzun süreli sağanak yağış, kimi zaman beklenmedik büyüklükteki dolu taneleri kimi zaman da depremler veya büyük endüstriyel kazalar olağan yaşantımızı kesintiye uğratabiliyor.

Yaşam alanlarımızda acil durum ve afetlerde neler yapabileceğimizi önceden düşünerek alacağımız tedbirler ile olağan yaşantımıza hızla geri dönebiliriz.

Avrasya İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi, “Acil Durum ve Afetlerde Sürdürülebilir İş Sağlığı ve Güvenliği” teması ile sektöre büyük katkı sunmak adına alanında ihtiyaç duyulan çok disiplinli, kapsamlı, zengin içerikli, konusu itibari ile İSG kriterlerine uygun-güvenli Kongre ve Fuar organizasyonu olarak, yola çıkmaktadır. Bu amaçla; hayatın her alanında sağlıklı ve güvenli yaşamak isteyen herkesi ve tüm İş sağlığı ve güvenliği profesyonellerini 4-7 Aralık tarihinde bekliyoruz.

ZİRVE KAYIT